Hakkımızda

Lahza Apart’da değerli misafirlerimizin istekleri ve konforu düşünülerek her zevke uygun mimari ve son derece kaliteli mobilyalarla daha ilk dakikada  adapte olmanızı sağlıyoruz. İster uzun vadeli kiralama ile üstelik büyük indirimlerden yararlanarak isterseniz de kısa süreli kiralamalarınız da her zaman hizmete hazır dairelerimiz sizleri bekliyor. Lahza Apart’ın sizler için harika  ferah yaşam alanları sunuyor. Ayrıca sizi yaşamınızdan geri bırakan her türlü pürüzleri adeta bir asistan gibi ortadan kaldırıyor.

LAHZA Trabzon Apart
LAHZA Trabzon Apart

Trabzon ’da özellikle şehir merkezine yakın güzergahlarda bulunan 3+1, 2+1, 1+1 daire seçeneklerimizle misafirlerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlamak başarımızın temelini oluşturuyor. Bir evde olması gerekenden fazlasını sunarak, %100 müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemiş olan firmamız, 24 saat boyunca dairelerde kalan misafirlerimize her türlü teknik ve bakım hizmetini sağlamaktadır.

Temizlik hizmetimiz, araç kiralama ve havalimanından transferinize kadar bir çok hizmetimizden faydalanmak için yapmanız gereken tek şey bizi aramak…